Košík


Vždy milú a ochotnú obsluhu tvoria zaškolenÍ baristi, čím je zaručená vysoká profesionalita a potrebná znalosť v tejto oblasti.

Nie je káva ako káva, vznikli sme za účelom priniesť na trh kvalitnú kávu so sebou / coffee to go, aby sa zákazníci všetkých vekových a sociálnych vrstiev nebáli dopriať si svoj obľúbený nápoj aj mimo kaviarní!

Dali sme si záležať na kvalite strojov, kvalite kávy a samozrejme na jej samotnej príprave.

Celý koncept je v štýle 30-40 rokov minulého storočia.
Možno si to všimnúť na našom  unikátnom manuálnom stroji ( žiadna automatika ) od značky La Pavoni, ktorá vyrobila aj prvý komerčný a domáci kávovar na svete a patrí medzi legendy v ich výrobe, drevenom ručnom mlynčeku, štýlových doplnkoch, celkovej koncepcií s nádychom nostalgie, dobové logo, značka a v neposlednom rade dobové oblečenie spolu so swingovo-jazzovou hudbou ktorá od nás znie.
 
Na každú dávku čerstvo namletú kávu pripravujeme zo 100 % Arabiky zo Strednej Ameriky praženej vždy do 7 dní (aj ako bezkofeínovú).
Okrem kávy však ponúkame aj kvalitné celolistové čaje, exkluzívnu horúcu čokoládu, chai latte alebo kakao aby sme vyhoveli potrebám a chutiam naozaj každého zákazníka.
Vždy milú a ochotnú obsluhu tvoria zaškolený baristi, čím je zaručená vysoká profesionalita a potrebná znalosť v tejto oblasti.

Ak tvrdíme že si stojíme za kvalitou a originalitou je to pravda, snažíme sa priniesť opäť na trh niečo čo už bohužiaľ postupom času zaniklo avšak je to ľuďmi doteraz veľmi obľubované a pýtané: zaručená kvalita a profesionalita.

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka.

NAPÍSALI O NÁS

REFRESHER.SK
http://refresher.sk/23071-Coffee-Brothers-Kava-v-ulickach-Bratislavy-ktoru-musis-ochutnat-Rozhovor

BRATISLAVA 24
http://bratislava.dnes24.sk/
vsimli-ste-si-ich-aj-vy-v-uliciach-bratislavy-pribudli-pojazdne-kaviarnicky-v-style-retro-ponukaju-kvalitnu-kavu-187494


TARGET ON
http://targeton.online-klub.sk/coffee-brothers/